Skip to main content

Featured Post

Weekend yummy and healthy treat idea. Кулінарна здорова ідея для вихідних.

E: Hello! Want to share with you some ideas for healthy cooking. Today, my Protein pancakes recipe. You can make them for breakfast or post-workout meal. Either way, enjoy!

U: Привіт! Сьогодні поділюся з вами рецептом білкових пляцків з конопляним шротом і трускавками.  Ви можете їх приготувати на сніданок чи після тренування.


Weekend yummy and healthy treat idea. Кулінарна здорова ідея для вихідних.

E: Hello! Want to share with you some ideas for healthy cooking. Today, my Protein pancakes recipe. You can make them for breakfast or post-workout meal. Either way, enjoy!


U: Привіт! Сьогодні поділюся з вами рецептом білкових пляцків з конопляним шротом і трускавками. 
Ви можете їх приготувати на сніданок чи після тренування.
Popular posts from this blog

Метаболізм на 12 років у 35. Метаболизм 12-его ребёнка в 35 лет

U: Метаболізм. Всі чули це слово. Більшість знає, що воно значить і можуть пояснити. Але я нагадаю. Метаболізм- це ряд хімічних реакцій в живому організмі. Одні (катаболізм) відбуваються для того, шоб розчепити хімічні ланцюги в поживних речовинах, які надходять. Так ми отримуємо енергію. Інші (анаболізм), використовуючи здобуту енергію, будують компоненти клітин, необхідні для нашої життєдіяльності. На хлопський розум, метаболізм- це ефективність нашого організму спалювати калорії і підтримувати життя.


R: Метаболизм. Все слышали это слово. Уверена, что большинство из вас знают его значение и могут объяснить, что это такое. Но, на всякий случай, я напомню. Метаболизм- это ряд химических реакций, которые происходят в живом организме. Одни реакции (катаболизм) предназначены для того, чтобы разбить химические цепи в питательных веществах, которые поступают. Так мы получаем энергию. Другие реакции (анаболизм), используя полученную энергию, строят компоненты клеток, которые необходимы для ж…

Позбуваємось жиру і зберігаємо м'язи за допомогою ВІІТ, а саме 10-20-30 правила. Избавляемся от жира и сохраняем мышцы с помощью ВИИТ. 10-20-30 правило.

U: Науковці Університету в Копенгагені створили цікаву програму тренування, яка може зацікавити всіх, хто любить бігати і хоче топити жир, зберігаючи пру цьому важко зароблені м'язи. Одне тренування не повинно бути тривалим. 30 хвилин достатньо. Адже, йде мова про ВІІТ (високо інтенсивні інтервальні тренування)*

R: Исследователи Университета в Копенгагене придумали интересную программу тренировок, которая может заинтересовать всех, кто любит бегать и хочет уменьшить свои жировые запасы. При этом, ваши мышцы не понесут серьёзных потерь. Одна тренировка не обязательно должна быть длинной. 30 минут вполне достаточно. Речь идёт об ВИИТ (высоко интенсивных интервальных тренировках)**

Питаем мышцы, не увеличивая запасы жира/Як харчуватися, щоб наростити м'язи і при цьому не нaбрати додаткового жиру? Пост на украинском в знак поддержания украинского языка на Украине.

Для того, щоб наростити м'язи, недостатньо займатися спортом. Для цього потрібно відпочивати між тренуваннями, а ще важливіше, правильно харчуватися. Ви так і не відкриєте для себе свій повний потенціал, якщо не підтримаєте фізичні тренування розумно підібраним раціоном. Ви, мабуть чули про золоту формулу: "споживання сміття-продукція сміття" ("garbage in-garbage out"). Так от, вона стосується і наших м'язів: якщо ми будемо їсти "сміття" (їжу швидкого приготування, перероблену їжу), то рівень нашої фізичної активності буде відповідний. Прогресу не слід очікувати...