Skip to main content

Featured Post

Weekend yummy and healthy treat idea. Кулінарна здорова ідея для вихідних.

E: Hello! Want to share with you some ideas for healthy cooking. Today, my Protein pancakes recipe. You can make them for breakfast or post-workout meal. Either way, enjoy!

U: Привіт! Сьогодні поділюся з вами рецептом білкових пляцків з конопляним шротом і трускавками.  Ви можете їх приготувати на сніданок чи після тренування.


Weekend yummy and healthy treat idea. Кулінарна здорова ідея для вихідних.

E: Hello! Want to share with you some ideas for healthy cooking. Today, my Protein pancakes recipe. You can make them for breakfast or post-workout meal. Either way, enjoy!


U: Привіт! Сьогодні поділюся з вами рецептом білкових пляцків з конопляним шротом і трускавками. 
Ви можете їх приготувати на сніданок чи після тренування.
Popular posts from this blog

Метаболізм на 12 років у 35. Метаболизм 12-его ребёнка в 35 лет

U: Метаболізм. Всі чули це слово. Більшість знає, що воно значить і можуть пояснити. Але я нагадаю. Метаболізм- це ряд хімічних реакцій в живому організмі. Одні (катаболізм) відбуваються для того, шоб розчепити хімічні ланцюги в поживних речовинах, які надходять. Так ми отримуємо енергію. Інші (анаболізм), використовуючи здобуту енергію, будують компоненти клітин, необхідні для нашої життєдіяльності. На хлопський розум, метаболізм- це ефективність нашого організму спалювати калорії і підтримувати життя.


R: Метаболизм. Все слышали это слово. Уверена, что большинство из вас знают его значение и могут объяснить, что это такое. Но, на всякий случай, я напомню. Метаболизм- это ряд химических реакций, которые происходят в живом организме. Одни реакции (катаболизм) предназначены для того, чтобы разбить химические цепи в питательных веществах, которые поступают. Так мы получаем энергию. Другие реакции (анаболизм), используя полученную энергию, строят компоненты клеток, которые необходимы для ж…

Встав з дивана- раз. Зав'язав шнурівки- два. Побіжав- три.

U:Китайське народне прислів'я говорить, що подорож у тисячі миль починається з одного кроку вперід. Зміна стилю життя займає час, потребує сил і терпіння. Це не стається за одну ніч. Якщо дотримуватись самодисципліни і вірити у себе, то незабаром зможете з гордістю називати себе не початківцем у бізі (силових тренуваннях чи йозі, взалежності, що ви оберете для себе), а бігуном з досвідом. Таким, який вже отримує задоволення від бігу, став стрункішим і витривалішим. Ви почнете ставити для cебе нові цілі, і розробляти плани для їх досягнення. 
    Щоб стати бігуном, важливо, щоб ви цього захотіли. Ваш мозок керує всім. Які б сильні від природи не були у вас ноги, без бажання ви нікуди не забіжете. Почніть уже сьогодні. Кращого часу ви не знайдете. 
R:Встал с дивана- раз! Завязал шнурки- два! Побежал- три! Китайская народная пословица гласит: длинное путешествие в тысячи миль начинается с одного шага вперёд. Чтобы изменить стиль жизни, необходимо время и терпение. За одну ночь вы не …